Wundersame Wurzel Welten / WOOD WIDE WEB
Nov
2
4:00 PM16:00

Wundersame Wurzel Welten / WOOD WIDE WEB

Faszinierende Dinge kann man unter der Erde sehen:

Verschiedene Farben, Tiere, Fasern und auch: ... dass die Wurzeln der Bäume einander berühren! Die kleine Suzanne ist tief beeindruckt und macht sich auf den langen Weg, das Zusammenleben der Bäume und ihre Sprache zu verstehen.

Für diesen spannenden, in märchenhaften Bildern gemalten Ausflug in die Nano-Welt und die Wurzel-Netzwerke des Waldes haben wir uns von den Büchern des Försters und Autors Peter Wohlleben und den beeindruckenden Arbeiten der kanadischen Forstwissenschaftlerin Suzanne Simard inspirieren lassen.


Für Familien und Kinder von 3-94 Jahren.

View Event →

Někam jinam / To Somewhere Else
Sep
16
5:00 PM17:00

Někam jinam / To Somewhere Else

V rámci oslav Mezinárodního dne míru uvede Středočeská galerie GASK naši hru o svobodě, perzekuci, útěku a hledání mirumilovného místa, kde lze žít.

Multimediální hra digitální doby - destrukce a budování, hádka a porozumění, život se vším všudy v hudbě a obraze. Bartoňová vnímá svět prostřednictvím obrazů, jejichž proměnlivost fascinuje i lidi, kteří jsou jinak zvyklí sledovat nekonečný proud internetových videí. Nejspíš je to proto, že to NENÍ video, ale obrazy v rychlém sledu, které skutečně maluje na scéně. Emoce pak vnímáte i prostřednictvím „tance“ a ambientní hudby Zabelov Group. Je to koncert především pro bicí, trumpetu a akordeon.

View Event →
Vejce, opice a žirafice
Jun
16
1:00 PM13:00

Vejce, opice a žirafice

Interaktivní kreslená divadelní hra pro malé děti od 3 let, na iPadu, s vizuálními hádankami. Živě kreslené autorské představení o všem, co se rodí z vejce – motýli, můry, želvy a hadi, savci a ryby a ptáci, a dokonce i zvířata naší fantazie. Následovat bude workshop pro děti ve věku od 7 do 11 let, za pomoci experimentů se světlem, digitálních technologií (iPad) vytvoří krátký divadelní příběh odrážející principy tvorby Zdeňka Pešánka.

View Event →
TO SOMEWHERE ELSE
May
19
7:30 PM19:30

TO SOMEWHERE ELSE

Divadlení svět BRNO  more info

Multimediální performance kreslená online na iPadu Pro s živou hudbou a dvěma tanečníky o exilu a touze po svobodě. Tajemství na začátku, pozvolný nástup kresby a sled obrazů vznikajících na scéně vystřídá stále se zrychlující dynamika akcí. Destrukce a budování, hádka a porozumění, život se vším všudy v hudbě a obraze. Bartoňová vnímá svět prostřednictvím obrazů, jejichž proměnlivost fascinuje i lidi, kteří jsou jinak zvyklí sledovat nekonečný proud internetových videí. Nejspíš je to proto, že to NENÍ video, ale obrazy v rychlém sledu, které skutečně maluje na scéně. Emoce pak vnímáte i prostřednictvím „tance“ a ambientní hudby Zabelov Group. Je to koncert především pro bicí, trumpetu a akordeon.

View Event →
My Little Eye Pet
Jan
17
to Jan 22

My Little Eye Pet

Cheerful " biology class " for small children.

On stage appears a big egg. In the beginning it seems to disturb our painting show, but soon it becomes the center of it. Fascinating live drawing projection reveals animals and puppets, creates an ever changing scenery and presents riddles to the kids. Is it a fish or a crab? Can the spider look like an armadillo? Has a snail long ears? Can a giraffe eat the clouds? 

It is a poetic and visual story, making children meet big and small animals. We are showing who is born from an egg and that we have to take care of the wispy newborn baby, doesn’t matter which species it could be. 

Who is hiding in the mysterious egg keeps being a surprise until the end.

Ticketservice
ticket[at]schaubude-berlin.de

Schaubude

View Event →